Підсумки п’ятого дня Євро-2020: Португалія розгромила Угорщину, Німеччина програла Франції через гол у власні ворота

ua.krymr.com

На чемпіонаті Європи з футболу 15 червня відбулося два матчі, інформує Радіо Свобода . Збірна Угорщини поступилася Португалії з рахунком 0:3. Португальці відкрили рахунок лише на 84-й хвилині – завдяки рикошету від ноги одного з захисників відзначився Рафаел Геррейру . Через три хвилини збірна Португалії заробила пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду . Ще один гол Роналду забив вже в компенсований час. Завдяки цим голам португалець став найкращим бомбардиром чемпіонатів Європи – на його рахунку 11 забитих м’ячів. У другому матчі Франція мінімально переграла Німеччину – 1:0. Єдиний гол у матчі у свої ворота забив німецький захисник Матс Хуммельс. Ще два голи французів скасували судді,