Збірна України мінімально поступилася Нідерландам у матчі футбольного Євро-2020

tva.ua

Збірна України з футболу провела стартовий поєдинок на XVI чемпіонаті Європи. Підопічні Андрія Шевченка на «Йоган Кройф Арені» в Амстердамі відіграли два м’ячі, проте у підсумку поступилися національній команді Нідерландів – 2:3. Автором голів на початку другого тайму став Джорджиніо Вейналдум, який відзначився на 52-й та 59-й хвилинах. На 75-й хвилині Андрій Ярмоленко дальнім ударом у ліву «дев’ятку» скоротив рахунок у матчі, а на 79-й Роман Яремчук ударом головою в дальній кут воріт Стекеленбурга відновивши паритет у зустрічі після навісу зі стандарту Руслана Малиновського. Однак Дензел Дюмфріс на 85-й хвилині приніс-таки перемогу Нідерландам. В іншому поєдинку квартету С в Бухаресті (Рум