Гол плюс пас: Малиновський став лідером ліги та допоміг Аталанті перемогти у яскравому матчі

unian.ua

Команда півзахисника збірної України кваліфікувалася до Ліги чемпіонів на наступний сезон. Футболіст збірної України Руслан Малиновський відзначився результативною передачею та забитим м'ячем за "Аталанту" в матчі 37-го туру чемпіонату Італії проти "Дженоа". Малиновський вийшов на поле в стартовому складі й на 9-й хвилині асистував колумбійському форварду Дувану Сапаті. А на 26-й хвилині гравці помінялися ролями: тепер вже Сапата віддав результативний пас на Руслана. На 57-й хвилині матчу Малиновський був замінений, а "Аталанта" в підсумку виграла з рахунком 4:3. Портал Whoscored поставив 28-річному українцю найвищу оцінку серед всіх учасників поєдинку - 8,8. Українець відзначився результат