“Київ-Баскет” наблизився до виходу в півфінал плей-офф Суперліги

КИЇВ. 15 травня. УНН. “Київ-Баскет” переміг вдома “Черкаські Мавпи” в другому поєдинку чвертьфінальної серії плей-офф української Суперліги з баскетболу, передає УНН з посиланням на ФБУ. Деталі Для позитивного підсумкового результату киянам вистачило виграти першу та четверту чверті матчу, звів інші дві в нічию — 76:69. Найкращими у господарів стали Брендон Янг (16 очок), Сергій Павлов (16) та Богдан Близнюк (13). Рахунок у серії до трьох виграшів став 2:0 на користь столичного клубу, який виграв регулярний чемпіонат Суперліги. Зауважимо, що наступний поєдинок серії суперники зіграють 18 травня в Черкасах. Доповнення У інших чвертьфіналах Суперліги “Прометей” обіграв “Хімік” (82:69), а “Тер