“Десна” і “Ворскла” продовжили безвиграшну серію в УПЛ

КИЇВ. 6 травня. УНН. Полтавська “Ворскла” приймала чернігівську “Десну” у зустрічі 25-го туру чемпіонату України з футболу, повідомляє УНН. Деталі В середині тайму господарі поля відкрили рахунок. Уродженець Люксембургу Олівьє Тілль замкнув простріл низом у виконанні Степанюка. Проте втримати переможний результат футболісти “Ворскли” не зуміли. На 54 хвилині Гітченко ударом головою вирівняв цифри на табло — 1:1. Примітно, що пропускна серія “Ворскли” триває в чемпіонаті 6 матчів — 14 голів. Доповнення “Десна” та “Ворскла” вирівнялися за набраними очками — 38. Обидві команди не можуть виграти в чемпіонаті вже три гри поспіль.