Погром Роми та успіх іспанців: стартував півфінал Ліги Європи

np.pl.ua

Манчестер Юнайтед провів один з найрезультативніших матчів у сезоні. Як повідомляє Sport Arena На 9-й хвилині рахунок відкрив Бруну Фернандеш. Через шість хвилин паритет у матчі відновив Лоренцо Пеллегріні. Ще в першому таймі Едін Джеко вивів Вовків вперед. У другій половині гри манкуніанці проявили характер і перевернули гру на свою користь. Спочатку двічі у воротах римлян розписався Едінсон Кавані. Потім другий гол забив і Фернандеш. Після цього Вовки пропустили ще два голи. Рахунок до непристойного спочатку довів Поль Погба, а добив римлян Мейсон Грінвуд. У паралельному матчі Вільярреал обіграв Арсенал з рахунком 2:1. Команда Унаї Емері вийшла вперед на п’ятій хвилині після голу Мануеля