Хокей: “Сокіл” зазнав поразки у першій грі фіналу чемпіонату України

КИЇВ. 17 квітня. УНН. У Дружківці стартував фінал плей-офф Української хокейної ліги в якому зустрілися “Донбас” і “Сокіл”, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ. Деталі Стартові хвилини матчу очікувано пройшли в гострій боротьбі, що відразу вилилося в закинуті шайби. На п’ятій хвилині зустрічі Шишлянніков з лівого кола вкидання після пасу Бірюкова прошив Дубровського, а через 4 хвилини Гильманов розпечатав ворота Трифонова і відновив паритет на табло. Після двох шайб команди зменшили швидкості, але не перестали активно пресингувати ворота супротивника. Підсумок періоду — 8:7 за кидками і 1:1 по закинутих шайб. Другий період абсолютно відрізнявся від першого. Команди хоч і створили масу небе