Непереможні: “Прометей” став чемпіоном України з волейболу

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Жіноча команда “Прометея” стала чемпіоном сезону 2020/21 волейбольної української Суперліги, передає УНН з посиланням на сайт клубу-переможця. Деталі Волейболістки “Прометея” здолали “Хімік” у третьому поспіль поєдинку фіналу Суперліги з рахунком 1:3 (22:25, 24:26, 25:18, 14:25) та стали чемпіонками України. Рахунок у серії — 3:0. “Прометей” став чемпіоном України, не програвши жодного матчу по ходу сезону. Відзначимо, що це третій трофей “Прометея” в нинішньому сезоні. Раніше команда вперше в історії виграла Суперкубок і Кубок України. До вашої уваги склад “Прометея”: Дудник, Мелюшкина, Дрозд (к), Політанська, Сільченкова, Кітіпова, Крайдуба, Харчинська, Франкевич, Са