Ужгородські спортсмени здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з бразильського джиу-джитсу (ФОТО)

goloskarpat.info

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. Ужгородські спортсмени – представники спортивного клубу «Фанат» – приве

Читати новину повністю

Невеликий животик, що зрадницьки виступає над джинсами...

bhub.com.ua

ФК Буковина вдома зіграла унічию у матчі з ФК Рубікон

Новини Чернівців та чернівецької областіНа старті поєдинку гра пішла не за планом тренерського штабу чернівчан...

bukovyna.online

Кременецькі регбістки знову підтвердили свою майстерність (фото)

Свою спортивну майстерність знову підтвердили кременецькі регбістки. У суботу, 15 травня, дівчата здобули друге місце...

teren.in.ua

Львів’яни здобули 4 медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу

16 травня у Білій Церкві, що на Київщині, відбулися фінальні поєдинки...

galinfo.com.ua

Українські веслувальники вибороли ще п’ять медалей на Кубку світу в Угорщині

КИЇВ. 17 травня. УНН. Заключний день Кубка світу з веслування на...

unn.com.ua

ГК Карпати здобули срібло у жіночій Суперлізі (ВІДЕО)

ГК "Карпати" здобули срібло у жіночій Суперлізі (ВІДЕО)

Про це повідомляється на сайті Завдяки нічийному результату у грі між ГК "Карпати" та ГК "Реал" (26:26) срібні медалі вдалося ви