“Минай” зазнав поразки від “Руху” у матчі дебютантів УПЛ

КИЇВ. 13 квітня. УНН. На “Арені Львів” відбулося протистояння команд-аутсайдерів “Руху” та “Минаю” в рамках 21 туру чемпіонату України з футболу, повідомляє кореспондент УНН. Деталі Зустріч команд, які розташовані близько в турнірній таблиці, сприймалася, як “битва за шість очок”, переможцем з якої вийшов “Рух”. Ефектний гол до свого активі на 66 хвилині баталії записав Андрій Кухарук. Крапку у грі поставив нападник Кондраков. Представник “Руху” відзначився з пенальті ударом по центру воріт — 2:0. В додатковий час за гру коліном у суперника вилучення отримав малієць у складі “Минаю” Багайоко. Відзначимо, львів’яни перервали “суху” серію, котра тривала понад 300 хвилин. Доповнення “Минай” за