Український гімн знову пролунав у Москві: українець виборов два "золота" на ЧЄ з важкої атлетики

galinfo.com.ua

Український гімн знову пролунав у Москві: українець виборов два золота на ЧЄ з важкої атлетики

Український важкоатлет Дмитро Чумак завоював дві золоті медалі на чемпіонаті Європи, який проходить у Москві. Про це інформує УНН. 30-річний уродженець Скадовська, який виступає у ваговій категорії до 109 кг, виграв змагання в поштовху, піднявши 226 кг, і став четвертим у ривку з результатом 181 кг. Чумак став уже триразовим чемпіоном Європи. Раніше уродженцю Скадовська вдавалося перемагати в Спліті-2017 і Батумі-2019. Раніше перемогу на ЧЄ здобули українки Каміла Конотоп (до 55 кг), Ірина ДеХойа (до 75 кг) і Аліна Марущак (до 81 кг). Додатково Дмитро після перемоги на чемпіонаті Європи в Москві опублікував на своїй сторінці в Instagram допис із рядками з пісні групи "Ленінград" авторства С