Збірна Львівщини виборола перше золото на Кубку України з важкої атлетики

galinfo.com.ua

Майстер спорту України, тренерка Городоцького центру "Спорт для всіх" Мирослава Виздрик виборює золото Кубку України у ваговій категорії до 76 кг. Про це повідомили 4 березня Гал-інфо у пресслужбі Управління молоді та спорту ЛОДА. 16-річна Марія Куц учора, у перший день змагань, стала бронзовою призеркою Кубку України. Спортсменка Львівської дитячо-юнацької спортивної школи імені олімпійського чемпіона Петра Короля виступала у вазі до 45 кг. Тренують Марію Олександр Корчинський та Олександр Товстоног. Близькими до медалей також були представниці Львівщини Ярина Петрук та Ельвіра Борозна. Ярина стала п‘ятою у ваговій категорії до 49 кг, а Ельвіра зайняла таку ж позицію у вазі до 71 кг Усього