Перший пропущений гол за п'ять матчів: "Реал" врятувався від поразки в Ла Лізі

Перший пропущений гол за п'ять матчів: Реал врятувався від поразки в Ла Лізі

КИЇВ. 2 березня. УНН. ФК "Реал Сосьєдад" зупинив переможну ходу гранда іспанського футболу мадридського "Реалу" у поєдинку 25 туру іспанської Ла Ліги, повідомляє кореспондент УНН. Деталі На 55 хвилині іспанський нападник гостей (матч пройшов на стадіоні “Альфредо ді Стефано” в Мадриді) Порту відкрив рахунок з передачі Начо Монреаля. Проте на 89 хвилині команда Зідана врятувалася від фіаско. Лукас прострілив із лицьової лінії, м’яч долетів до Жуніора Вінісіуса, який і замкнув пас — 1:1. Український воротар Андрій Лунін провів увесь поєдинок в запасі “Реала”. Доповнення “Галактікос” пропустили перший м’яч за останні п’ять матчі. До цього команда перемагала чотири рази поспіль. Наразі вони зрі