Борчині Львівщини вибороли 5 медалей на міжнародному турнірі

galinfo.com.ua

У Києві закінчився престижний міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Про це повідомили 28 лютого Гал-інфо у пресслужбі Управління фізичної культури та спорту ЛОДА. Змагання, що відбулись під егідою Всесвітньої асоціації боротьби, зібрали спортсменів з понад 35 країн світу. У складі національної збірної на змаганнях виступали і 12 представників Львівщини. П‘ятьом нашим борчиням вдалось вибороти медалі. Так, у ваговій категорії 50 кг переможницею стала 23-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Оксана Лівач. Срібною призеркою змагань у ваговій категорії до 55 кг стала Христина Зоряна-Демко. Бронзу у цій категорії виборола Олександра Хоменець,