Українка виграла п'ятий міжнародний тенісний турнір в кар'єрі

unn.com.ua

КИЇВ. 28 лютого. УНН. Представниця українського Дар’я Снігур виграла свій п’ятий одиночний титул на професійних змагання ITF, передає УНН з посиланням на Федерацію тенісу України. Деталі У фіналі турніру ITF W25 у французькому Пуатьє 18-річна українка завдала поразки місцевій тенісистці Кларі Бюрель – 6:3, 2:6, 7:5. У минулому сезоні тенісистки зустрічалися у другому колі 25-тисячника в Реймсі (Франція) і тоді українка програла суперниці в трьох сетах. Доповнення 18-річна киянка виграла п'ятий одиночний титул ITF в кар'єрі і перший з серпня 2019 року, коли перемогла на 25-тисячнику в Ізраїлі. Свій останній фінал до сьогоднішнього дня Снігур провела в грудні 2019 року на турнірі ITF W100 в Д