Два пенальті допомогли “Минаю” перервати безвиграшну серію в чемпіонаті України

КИЇВ. 1 березня. УНН. Аутсайдер чемпіонату України з футболу “Минай” завоював домашню звитягу над ФК “Олімпік”, передає УНН. Деталі Всі головні події матчу відбулися в першій половині. На 13 на 45 хвилинах “Минай” заробив право на пробиття двох пенальті і в обох ударах точним виявився Нурієв. Між його взяттями воріт гол за гостей записав камерунець Фомакванг — 2:1. Закарпатці перервали безвиграшну серію, яка тривала п’ять зустрічей. Клуб набрав 13 очок — 12 сходинка. “Олімпік” йде 8-м (17). Що передувало цьому Колишній футболіст “Динамо”