“Рух” завоював перемогу у поєдинку з двома вилученнями

galinfo.com.ua

У 16-му турі УПЛ “Колос” у неймовірно драматичному поєдинку поступився львівському “Руху” з рахунком 1:2 Фото прес-служби ФК «Колос». Як інформує УНН з посиланням на сайт УПЛ, і з боку обох колективів було багато старання, боротьби, самовіддачі, а від середини першого тайму — невимушених помилок, спровокованих, знову-таки, дощем: його “слід” можна помітити в обох голах (автогол Мисака на 34 хвилині та забитий м’яч Кондракова (48). “Рух” фактично ні в чому не поступався “Колосу”, гідно відповівши на запропонований суперником силовий футбол. В останні 20 хвилин підопічні Руслана Костишина взяли гру майже під цілковитий контроль, але провести вирішальний гол так і не зуміли, навіть не реалізув