Баскетбол: 38 очок натуралізованого українця принесли “Будівельнику” перемогу над “Хіміком”

КИЇВ. 28 лютого. УНН. “Хімік” програв вдома київському “Будівельнику” в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України. Деталі Ривок у 16:0 на користь южненців визначив у підсумку переможця стартової чверті. Кияни лише під кінець другої 10-хвилинки стабілізували гру. На велику перерву вони пішли з відставанням у 11 очок. Окрасою заключної частини матчу стала снайперська перестрілка Марченка та натуралізованого українського захисника Стівена Бурта. Останній черговим дальнім влучанням таки зрівняв рахунок за 3:40 хвилини до кінця ігрового часу — 77:77. У підсумку вибух активності Бурта на останніх хвилинах став вирішальним у матчі. Кияни д