Турнір WTA в Катарі: Цуренко перервала п'ятиматчеву серію поразок

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко здобула свою перемогу на старті кваліфікації турніру WTA-500 "Qatar Total Open", що відбувається в Досі (Катар), інформує УНН з посиланням на WTA. Деталі У стартовому матчі в Досі 31-річна киянка розгромила представницю Бразилії Габрієлу Се – 6:1, 6:1. Поєдинок тривав 58 хвилин. Киянка реалізувала 5 брейкпойнтів із 9-ти, і не припустилася жодної подвійної помилка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український тенісист вчетверте в кар'єрі став фіналістом турніру в Туреччині Доповнення Востаннє Цуренко вигравала 12-го січня в кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії, а після цього мала в пасиві п'ять поразок поспіль.