Іспанська Прімера: дубль Мессі приніс "Барселоні" 15-й виграш у сезоні

Іспанська Прімера: дубль Мессі приніс Барселоні 15-й виграш у сезоні

КИЇВ. 25 лютого. УНН. "Барселона" на "Камп Ноу" завдала розгромної поразки "Ельче" в рамках перенесеного матчу 1-го туру іспанської Прімери, повідомляє УНН з посиланням на сайт "синьо-гранатових". Деталі “Барселона” порадувала наставника Кумана та своїх уболівальників після перерви. Спочатку після дотепного пасу спиною до воріт “Ельче” Браутвейта, зумів відзначитися Ліонель Мессі. Через 20 хвилин аргентинець завдяки сольному проходу відзначився дублем. На 73 хвилині Хорхе Альба розстріляв голкіпера із близької відстані. Другий ассист до свого активу записав Брейтуейт — 0:3. “Барселона” набрала 50 очок і піднялася на 3-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Лідером змагань є мадридс