Клуб Зінченка з перемоги стартував в плей-офф Ліги чемпіонів

КИЇВ. 25 лютого. УНН. У Бухаресті у виїзному матчі англійський "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка зустрічався з "Боруссією" з Менхенгладбаха, інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА. Деталі “Сіті” зобов’язаний воротарю Едерсону перемогою “всуху” 2:0. Страж воріт майстерно зреагував, зробивши перший “сейв” за всю гру. За рахунку 1:2 у менхенгладбахців залишалося б трохи більше надій. В іншому ж англійці володіли ініціативою, за що в першому таймі були винагородженні ударом Бернарду Сілви головою, а після перерви — його прострілом на Габріела Жезуса. Примітно, що навіси Жоау Канселу привели “Манчестер Сіті” до двох забитих м’ячів, а його самого — до нагороди найкращому гравцю матчу від УЄФА.