СК "Дніпро-1" обіграв сербську команду на тренувальному зборі в Туреччині

СК Дніпро-1 обіграв сербську команду на тренувальному зборі в Туреччині

КИЇВ. 25 січня. УНН. Другим суперником СК "Дніпро-1" на першому турецькому зборі стала сербська команда – "Чукарички", яка у національному чемпіонаті посідає четверте місце, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Дніпра-1". Деталі Перше взяття воріт відбулося на 23 хвилині. Піхальонок з кута поля покотив м’яч на 11-метрову позначку Довбику, і Артем влучно пробив низом — 1:0. Перед самою перервою подвоїли рахунок: Дубінчак прострелив на Довбика, і захисник белградців в боротьбі з форвардом зіграв рукою. Сам Артем чітко і виконав вирок, забивши вже свій третій гол у другому матчі на зборі. У підсумку дніпряни довели справу до першої перемоги у новому році — 2:0. Що передувало цьому У першому ко