Кременецькі санкарі гідно представляють збірну (фото)

teren.in.ua

На черговому етапі Кубка світу з санного спорту у складі збірної України виступили санкарі з Тернопільщини – Андрій Мандзій та Юліана Туницька. Обоє спортсменів принесли власні вкладення у загальну скарбничку здобутків. Також днями у змаганнях чоловіків на одномісних санях Андрій Мандзій посів 20 місце (КУТОР Тернопільська ШВСМ, «Колос»), що дозволило йому в загальному заліку розміститися на 19 місці. А Юліана Туницька у змаганнях жінок посіла 28 місце, що називають гідним результатом для юної спортсменки. Фінал Кубка світу відбудеться 5-7 лютого в місті Санкт-Моріц (Швейцарія). Фото з допису 41