Динамо програло чемпіону Польщі у своєму першому матчі в новому році

unian.ua

Підопічні Мірчі Луческу не впоралися з "Легією". Київське "Динамо" провело перший матч у 2021 році - команда Мірчі Луческу в контрольному поєдинку на зборі в ОАЕ зустрічалася з чемпіоном Польщі "Легією". Матч завершився поразкою "Динамо" з рахунком 0:2. Обидва м'ячі динамівці пропустили в середині першого тайму. Відзначимо, що на кожен з таймів Луческу випустив на поле різні склади. У цій зустрічі на полі вперше після дискваліфікації з'явився форвард Артем Бесєдін. Пекхарт (29, 33 з пенальті) : Бойко, Миколенко, Шабанов, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Циганков, Вербич, Бесєдін : Бущан, Караваєв, Забарний, Сирота, Сідклей, Шепелєв, Андрієвський, Дуелунд, Родрігес, де Пена