Шахтар ще раз сенсаційно переміг Реал у Лізі чемпіонів

nv.ua

Шахтар обійшов Реал і повернувся на друге місце в групі (Фото: REUTERS/Gleb Garanich) Шахтар із рахунком 2:0 сенсаційно переміг Реал на своєму полі в матчі передостаннього, 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів після Перший тайм залишився за гостями, які могли відкрити рахунок вже на 5-й хвилині, але Асенсіо влучив у стійку після прострілу Бензема. Згодом чемпіон Іспанії втратив ще мінімум два моменти для взяття воріт, але в обох випадках господарів рятував Трубін, коли його пробити намагалися Бензема й той же Асенсіо. Перерва допомогла Шахтарю внести корективи в свою гру, і вже на 53-й хвилині настала черга Куртуа рятувати мадридців від голу після пострілу Тайсона. І все ж, майже відраз