Зоря розгромила АЕК і зберегла шанси на вихід у наступний раунд Ліги Європи

nv.ua

Зоря набрала перші три очки в групі (Фото: REUTERS/Alkis Konstantinidis) Луганська Зоря на виїзді розгромила грецький АЕК з рахунком 3:0 у 4-му турі На 49-й хвилині АЕК підвів український легіонер клубу Євген Шахов, який заробив червону картку, залишивши свою команду в меншості. Зоря скористалася чисельною більшістю вже через 12 хвилин, коли Артем Громов відкрив рахунок після помилки голкіпера. На 75-й хвилині Владислав Кабаєв подвоїв перевагу української команди точним ударом з лінії штрафного майданчика, а під завершення матчу крапку поставив Владлен Юрченко, який реалізував пенальті. Таким чином, Зоря набрала перші три очки і зберегла шанси на вихід у наступний раунд Ліги Європи. У парал