Шахтар напіврезервом розгромив Маріуполь і наблизився до Динамо — відео

nv.ua

Шахтар надав відпочинок основним гравцям (Фото: ФК Шахтар) Шахтар із рахунком 4:1 розгромив у домашньому матчі восьмого туру Господарі, які надали відпочинок основним виконавцям, відкрили рахунок на 26-й хвилині, коли Тайсон реалізував пенальті. У кінцівці першого тайму донецька команда подвоїла свою перевагу — дебютний м’яч за Шахтар забив Георгій Судаков після передачі Богдана В’юнника. На 65-й хвилині рахунок і став розгромним після того, як арбітр призначив ще один пенальті - його реалізував Алан Патрік. Маріуполь зумів відзначитися голом на 72-й хвилині завдяки Горбунову, але Тайсон відновив статус-кво за чверть години до кінця основного часу. Тепер другий в таблиці Шахтар на один бал