"Зоря" зазнала другої поразки на старті Ліги Європи

Зоря зазнала другої поразки на старті Ліги Європи

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. У Запоріжжі на "Славутич-Арені" пройшов поєдинок другого туру групового раунду Ліги Європи УЄФА за участі "Зорі" та португальської "Браги", передає кореспондент УНН. Луганський колектив провалив старт зустрічі, пропустивши двічі. На 4 хвилині голкіпер “Зорі” Васіль не пішов на перехоплення м’яча після прострілу низом від Есжайю, і як наслідок пропустив від Пауліньо. Через сім хвилин боснійський страж воріт був безсилим після удару Гайтана з лівої ноги. До перерви “Зоря” тричі загрожувала воротам португальців, але удари Юрченка та Кочергіна відбивав Матеус. У другій половині “Зоря” змогла забити тільки на 6-й компенсованій хвилині до гри зусиллями Іванісеня — 1:2. В інш