Луческу прокоментував нічию з "Ференцварош" в Лізі чемпіонів

newsone.ua

Луческу прокоментував нічию з Ференцварош в Лізі чемпіонів

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу підвів підсумки нічиєї з "Ференцварош" (2: 2) в поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів. - Сьогодні видався, можна сказати, дивний матч. Ми домінували, особливо в першому таймі. І в другому таймі ми мали кілька можливостей, щоб збільшити рахунок, але, на жаль, цього не зробили. Потім ми пропустили гол, який надав сміливості супернику. І, звичайно, видалення Сидорчука порушило наші плани. Наші оборонні редути без одного гравця стали вже не так надійні, і ми пропустили другий гол. Думаю, що там був фол на нашому гравцеві. Суперники почали атакувати великими силами, чинили на нас тиск. І забили другий