Хет-трик Решфорда приніс "Манчестер Юнайтед" другий виграш у сезоні Ліги чемпіонів

Хет-трик Решфорда приніс Манчестер Юнайтед другий виграш у сезоні Ліги чемпіонів

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. В одному з поєдинків другого туру групової стадії Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" протистояв німецькому "РБ Лейпциг", передає кореспондент УНН. До перерви півзахисник Грінвуд відзначився у воротах німецького колективу і довгий час тримався незмінним. Але починаючи з 74 хвилини “червоні дияволи” ще чотири рази засмутили “Лейпциг”. Причому більшість голів відбулися на контратаках. Тричі у воротах суперників відзначився Решфорд, ще одного разу забив Марсьяль — 5:0. В іншій грі квартету Н “ПСЖ” в гостях обіграв “Башакшехір” 2:0. Також відзначимо перемогу “Челсі” над “Краснодаром” (4:0), “Боруссії” Д над “Зенітом” (2:0), виграш “Севільї” над “Ренном” (1:0) та нічию “Брюг