Ліга чемпіонів: «Динамо» зіграло унічию з «Ференцварошем»

ua.krymr.com

Київське «Динамо» на останніх хвилинах втратило шанс здобути виїзну перемогу у матчі проти угорського «Ференцварошу», інформує У першому таймі динамівці відзначилися двічі – голи на рахунку Фінальний рахунок матчу – 2:2. У іншому матчі групи іспанська «Барселона» на виїзді переграла італійський «Ювентус» – 2:0. За підсумками двох турів «Динамо» з одним очком посідає передостаннє місце завдяки кращій різниці голів із «Ференцварошем». Очолила групу «Барселона» з шістьма очками, на другій сходинці – «Ювентус», в активі якого три очки.