Динамо втратило гостьову перемогу над Ференцварошем у Лізі чемпіонів

nv.ua

Динамо вигравало 2:0 по ходу гри (Фото: REUTERS/Bernadett Szabo) Динамо у виїзному матчі другого туру групового етапу Гра почалася без будь-якої розвідки, і вже на 19-й хвилині гості могли відкрити рахунок, але Дібус впорався з ударом Караваєва, а Супряга не зіграв на добиванні. Проте, на 27-му оберті секундної стрілки київська команда заробила пенальті за гру рукою українського півзахисника Ігоря Харатіна — Циганков реалізував 11-метровий. Господарі спробували відновити рівновагу, але в підсумку пропустили самі наприкінці першого тайму. На простріл Буяльського відгукнувся де Пена, який замкнув ліву стійку. Угорському клубу вдалося повернути мінімальну різницю в рахунку наприкінці майже год