Відроджений "Сокіл" здобув другу поспіль перемогу на старті УХЛ

Відроджений Сокіл здобув другу поспіль перемогу на старті УХЛ

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. У Херсоні відбувся матч другого туру, в якому "Дніпро" на своєму майданчику приймав київський "Сокіл", передає УНН. Для обох команд ця зустріч стала першою очною грою в історії і переможцем з неї вийшли столичні хокеїсти. У першому періоді команди розписали бойову нічию 2:2. За дніпрян відзначилися Дорофєєв і Крисанов, а за “Сокіл” Німенко та Панченко. Після перерви “Сокіл” був кращим ,відправивши шайби від Платонова і Панченка у сітку господарів проти голу Тимченка (3:4). У заключній 20-хвилинці “Сокіл” відзначився ще тричі. Це зробили Павленко, Панченко і Міхнов. У відповідь бронзовий призер попереднього сезону відповів шайбою Крисанова — 4:7. Зазначимо, в іншій грі