Спортсмени Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті України з бойового самбо (ФОТО)

gre4ka.info

Пять золотих, дві срібних і три бронзових медалі вибороли спортсмени з Кропивницького, Знам’янки, та Олександрівки на чемпіонаті України з бойового самбо серед юнаків, юніорів і чоловіків. Це дозволило збірній області посісти третє командне місце. Національні змагання проводилися 24-25 жовтня в Києві. «Срібло» вибороли Микола Царуш (юніори, 62 кг) і Яків Панченко (юніори, 82 кг). Бронзовими призерами чемпіонату стали Ростислав Василишин (юніори, 82 кг), Вадим Гребенюк (юніори, 74 кг) і Артур Хайченко (чоловіки, 68 кг). До медалей національного чемпіонату спортсменів привели тренери-викладачі: Олександр Серединський (Олександрівка), Олексій Слуцький (Знам’янка), Вячеслав Шульга і Роман Майни