Перша поразка в сезоні не завадила “Евертону” втримати лідерство в АПЛ

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. “Евертон” на виїзді програв “Саутгемптон” в матчі шостого туру Англійської Прем’єр-ліги, інформує УНН. До перерви “іриски” пропустили двічі та не змогли знайти контраргументів. Півзахисник Ворд-Проуз завдав точного удару на 27 хвилині, а нападник Адамс розстріляв голкіпера Пікфорда на 35-й хвилині (2:0). Поразка стала для “Евертона” першою в сезоні, команда має в активі 13 очок і залишається лідером АПЛ. “Саутгемптон” набрав десять очок і знаходиться на п’ятій позиції. Додамо, в іншому поєдинку “Вулверхемптон” і “Ньюкасл” розписали мирову — 1:1.