Манчестер Юнайтед після нічиєї з Челсі залишився на 15-му місці англійської Прем'єр-ліги — відео

nv.ua

Манчестер Юнайтед продовжує знаходитися у нижній частині турнірної таблиці (Фото: REUTERS/Oli Scarff) Манчестер Юнайтед на власному полі зіграв унічию 0:0 з лондонським Челсі в 6-му турі З перших хвилин команди не надто активно йшли в атаку, не завдавши за першу половину тайму жодного удару в площину воріт. Ближче до завершення першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами — у Челсі забивати міг Пулішич, але пробив повз ворота, а МЮ відповів ударом Рашфорда, який парирував воротар. У другому таймі господарі були ближчими до перемог, але Кавані трохи не вистачило влучності, а наприкінці матчу Менді потягнув удар Рашфорда. Манчестер Юнайтед набрав сім очок та залишився на 15-му місц