Ліверпуль переміг Арсенал і вийшов на друге місце англійської Прем'єр-ліги — відео

nv.ua

Ліверпуль забив три м’ячі у ворота Арсеналу (Фото: REUTERS/Jason Cairnduff) У третьому турі Господарі з перших хвилин притиснули гостей до їх володінь і втратили кілька моментів для взяття воріт, але не досягли успіху. Замість цього на 26-й хвилині забити вдалося лондонцям. Мейтланд-Найлз прострілив, м’яч відскочив від Роберстона до Ляказетта, і той, опинившись один перед воротами, відправив круглого в сітку. Проте, перевага Арсенала тривала менше двох хвилин, коли Лено відбив простріл Салаха, але на добиванні опинився Мане. На 34-му оберті секундної стрілки рахунок став 2:1. Робертсон опинився один на дальній стійці під час навісу з флангу, зупинив м’яч і з близької відстані відправив його