Чортківський «Кристал U-19» стартує у Чемпіонаті України з бойової поразки

teren.in.ua

ФСК «Кристал U-19» Чортків у суботу, 26 вересня, стартував у Першій лізі Чемпіонату України з футболу серед команд U-19. У гості до міста над Серетом приїхала молодь іменитої вінницької «Ниви». Підопічні Сергія Скалія у важкій боротьбі поступились більш досвідченим суперникам із рахунком 2:4. Зі стартового свистка гра розпочалася на зустрічних курсах, повідомляє « Після перерви та тренерських настанов Сергія Скалія чортків`яни заграли значно активніше, що призвело до голу після вдалого розіграшу штрафного удару: відзначився Антон Дячинський. І хоч гол дещо збадьорив «Кристал», «Нива» майже відразу відповіла своїм голом із пенальті. А за декілька хвилин захисник «Кристалу» невдало підставив