Прикарпатка Марія Куневич візьме участь у чемпіонаті світу з боротьби самбо

frankivchany.if.ua

З 3 до 10 вересня у Кароліно-Бугазі Одеської області відбувся Кубок України серед юнаків та дівчат до 18-20 років та чемпіонат України серед чоловіків та жінок з боротьби самбо, в якому брали участь більше 800 спортсменів із 21-го регіону України. Спортсмени на Кубку України до 18-20 років виборювали на цих змаганнях право взяти участь у чемпіонаті світу з боротьби самбо, який проходитиме на початку листопада в Сербії, пишуть #8220;Вікна#8221;. За словами тренера-викладача Калуської ДЮСШ #8220;Сокіл#8221;, володаря чорного пояса Василя Клима, путівку здобула його вихованка Марія Куневич. У ваговій категорії до 60 кг вона посіла перші місця на кубку України з боротьби самбо до 18-ти років. Н