Рієка — Колос. Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

nv.ua

Колос програв свій другий в історії матч в єврокубках (Фото: ФК Колос via Facebook) Український Колос із рахунком 0:2 програв на виїзді хорватській Рієці в 3-му відбірковому раунді Ліги Європи. Команди не змогли відзначитися голами в основний час, тому їм довелося провести додаткові 30 хвилин гри. На поганому полі, що прийшов у непридатність через дощ, переможцем стала Рієка. Спершу на 102-й хвилині забив Перейра, а потім остаточний рахунок зробив Андріяшевіч. Рієка — Колос 2:0 Голи: Перейра, 102, Андріяшевіч, 115 Рієка: Невістіч — Цапан, Велкоські (Перейра, 91), Смолчіч — Томечак (Распоповіч. 90), Гнезда-Черін (Лепініца, 99), Павічіч (Куленовіч, 71), Штефул — Муріч, Лончар — Адріяшевіч