Шахтар сенсаційно не зміг перемогти дебютанта української Прем'єр-ліги — відео

nv.ua

В активі Шахтаря п’ять очок у трьох турах (Фото: ФК Шахтар) Донецький Після безгольового першого тайму Рух несподівано вийшов вперед у дебюті другої половини зустрічі. На 47-й хвилині після прострілу з флангу Трубін не зумів зреагувати після рикошету від ноги Степаненка. Уже через три хвилини Бондар отримав другу жовту картку, ще більше ускладнивши шанси Незважаючи на гру в меншості, на 67-й хвилині Марлосу таки вдалося відправити м’яч у сітку воріт Руха та зрівняти Рахунок. Після цього донеччани пішли великими силами в атаку, але Руху вдалося вистояти та набрати перше очко в чемпіонаті. Рух — Шахтар 1:1Гол: Степаненко, 47 (автогол) — Марлос, 67Вилучення: Бондар, 50 Раніше в рамках третього