Ярмоленко став героєм кубкового матчу за Вест Хем

unian.ua

Українець відзначився голом і двома результативними передачами. Українець вийшов на поле в стартовому складі та взяв участь у всіх голах своєї команди. У першому таймі Ярмоленко віддав дві результативні передачі на Снодграсса та Алле. На 56-й хвилині хавбек реалізував пенальті ударом низом. У доданий час українець оформив дубль, замкнувши передачу з флангу. "Вест Хем" здобув перемогу з рахунком 5:1 і пробився до наступного етапу турніру. За підсумками поєдинку Ярмоленко отримав 10 балів від порталу Whoscored - це максимальна оцінка і найкращий показник серед всіх учасників зустрічі. Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в