"Колос" здобув другу перемогу в матчі УПЛ

Колос здобув другу перемогу в матчі УПЛ

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Закривав програму 3-го туру чемпіонату України Прем'єр-ліги матч у Львові, де новачок "Рух" проводив свій перший домашній матч, після підвищення в класі, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ. Поки господарі адаптувались на полі, їх суперник ФК “Колос” за чверть години зробив гру. Два забиті м’ячі завдяки дублю Морозко ще в першому таймі стали вирішальними. Після перерви львів’яни впевненіше почувалися на полі й небезпечніше атакували, але, максиму на що змогли розраховувати — це гол престижу уже перед фінальним свистком. Автором голу став Ростислав Русін — 2:1. Додамо, “Колос” із 6 очками в топ-3 таблиці, а “Рух” біля зони вильоту — без очок.