Велосипедист зі Львова став потрійним призером чемпіонату України

galinfo.com.ua

Як повідомили 13 серпня Гал-інфо у прес-службі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, велосипедист Матвій Хацинський — потрійний призер чемпіонату України. Цими днями у Білій Церкві триває чемпіонат України з трекової програми на шосе, на якому збірній команді велосипедистів Львівщини вже вдалось доволі успішно виступити. Одразу три призові місця у львів’янина Матвія Хацинського: золото у командній гонці, перше місце в індивідуальній гонці та друга сходинка у гіті на дистанції 500 м. Бронзовим призером змагань став інший львів’янин Даниїл Яковлев, який фінішував третім в індивідуальній гонці. Даниїл успішно виступив і в командній гонці, де посів 4 сходинку. Ще одна бронза у