У драматичному матчі визначився перший півфіналіст Ліги чемпіонів

nv.ua

ПСЖ забив два голи наприкінці матчу (Фото: David Ramos/Pool via REUTERS) ПСЖ завдяки двом голам в кінцівці чвертьфіналу переміг Аталанту з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал Італійська команда, на 59-й хвилині в складі якої на заміну вийшов український півзахисник Руслан Малиновський, могла забити вже в першу чверть години, але Навас тричі рятував французів від неприємностей. Проте, бергамаскі домоглися свого на 27-й хвилині. Сапата в падінні віддав на Пашаліча, а хорват ударом в один дотик відправив м’яч у дальній верхній кут. У час, що залишився до перерви, Неймар втратив відразу два виходи один на один з воротарем суперника, але не досяг успіху. Бразилець, а також Мбаппе, який вийшов на за