Арсенал здобув вольову перемогу над Челсі у фіналі Кубка Англії - відео

nv.ua

Арсенал виграв 14-й Кубок Англії у своїй історії (Фото: REUTERS/Adam Davy) Арсенал обіграв Челсі з рахунком 2:1 у фіналі Першими відкрили рахунок номінальні гості. Уже на 5-й хвилині Пулішич отримав пас у штрафному від Жиру та пробив повз голкіпера. Арсенал відігрався на 28-й хвилині. Рефері призначив у ворота Челсі пенальті за фол Аспілікуети на Обамеянгу, а сам постраждалий бездоганно виконав 11-метровий, розвівши м’яч та воротаря по різних кутах. В середині другого тайму габонець оформив дубль — нападник технічно обіграв захисника та підрізав м’яч над голкіпером. На 73-й хвилині Челсі залишився вдесятьох після вилучення Ковачіча, що ще більше ускладнило завдання для команди Лемпарда. У п