Арбітром футбольного матчу у Чорткові була жінка (фото)

teren.in.ua

Чортківський «Кристал» на домашньому стадіоні «Харчовик» провів чергову товариську гру проти ФК «Копичинці-ОТГ». Матч запам’ятався не стільки рахунком, як тим, що арбітром на полі була представниця прекрасної половини Анастасія Волощук із Чорткова. За свідченням тренерів команд, футболістів та очевидців товариського матчу Анастасія на відмінно впоралася зі своїми обов’язками, повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини. Щодо самого матчу, то чортків’яни перемогли суперників із бойовим рахунком 3:2. «Кристал» програвав 1:2, у другому таймі зрівняв рахунок, а за п’ять хвилин до завершення зустрічі чортків’яни переможний третій гол. Фото АФТ і Анастасії Волощук 133