П'ять забитих м'ячів допомогли "Баварії" продовжити переможну серію

unn.com.ua

П'ять забитих м'ячів допомогли Баварії продовжити переможну серію

КИЇВ. 24 травня. УНН. Матч "Баварія" – "Айнтрахт" Франкфурт закрив ігровий змагальний день 27-го туру Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайт клубу з Мюнхена. Завдяки сильній грі — особливо в першому таймі — “Баварія” здобула другу перемогу в другому матчі Бундесліги після відновлення змагань. На порожній “Альянц Арені” мюнхенці обіграли франкфуртський “Айнтрахт” з рахунком 5:2 (2:0), зміцнивши своє лідерство в турнірній таблиці. Леон Горетцка на 17-й хвилині вивів “Баварію” вперед, на 41-й Томас Мюллер подвоїв перевагу. Після зміни сторін Роберт Левандовскі на 47-й хвилині довів рахунок до великого. Потім Мартін Хінтереггер подвійним ударом (52-га і 55-та хвилини) ненадовго повернув і