Нові здобутки борців Чернівецької обласної ДЮСШ

pogliad.ua

28-29 лютого 2020 року в м. Полтаві відбувся Всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті дворазового чемпіона світу Івана Шемякіна. За нагороди турніру боролися понад 300 учасників з різних регіонів України. Золоту медаль на цих змаганнях здобув вихованець Чернівецької обласної ДЮСШ Валентин Клепак (тренер-викладач Сергій Одинак). Буковинець став кращим серед кадетів 2003 р.н. у ваговій категорії до 61 кг. Про це повідомляє департамент освіти і науки Чернівецької ОДА. Також минулими вихідними у м. Львові відзначилися молодші борці Чернівецької обласної ДЮСШ. Артем Лінченко та Олександр Іванчук, вихованці тренера-викладача Михайла Бушуляка, здобули бронзові нагороди VІІІ Всеук