"Барселона" втратила перемогу у грі з аутсайдером Прімери

Барселона втратила перемогу у грі з аутсайдером Прімери

КИЇВ. 5 січня. УНН. У заключному протистоянні ігрового дня 19 туру чемпіонату Іспанії з футболу Прімери "Еспаньйол" приймав "Барселону", передає УНН. На гол в середині тайму Лопеса у гостей результативну 10 хвилинку на початку другої половини провели Суарес і Артуро Відаль. Проте взяття воріт китайця Ву Лея на 88 хвилині принесло господарям нічию — 2:2. Примітно, що “синьо-гранатові” зіграли внічию в “Каталонському дербі”, хоча лідер зустрічався з останньою командою Прімери, і на її полі. Додамо, “Барселона” лише наздогнала “Реал” за очками, але за додатковими показниками повернула лідерство.